Wypożyczenie lawety

Kolumny betonowe
16 kwietnia 2020
9. Kebab
3 sierpnia 2020
Kolumny betonowe
16 kwietnia 2020
9. Kebab
3 sierpnia 2020

Kiedy wypożyczyć lawetę?

Wypożyczanie lawety to zaskakująco prosta sprawa i jeśli nasza potrzeba nie jest nagła, znacznie lepiej jest wypożyczyć lawetę niż ją wzywać. Wypożyczenie jest tańsze i wygodniejsze.

Zakup używanego auta

Zakup używanego samochodu często wiążę się z problemem w transporcie, zwłaszcza gdy decydujemy się kupić jakiegoś klasyka. Używane auta często mają wadę uniemożliwiającą jego dopuszczenie do ruchu. Jeśli usterka nie jest poważna, czyt. nie dotyczy ona silnika bądź skrzyni biegów, możesz dzięki niej wynegocjować lepszą cenę a opłatę za wypożyczenie lawety wliczyć w koszty. Przy kupnie auta z zagranicy należy pamiętać by upewnić się, czy wypożyczalnia pozwala na kursy poza granice Polski.

Warsztaty Samochodowe

Duże warsztaty samochodowe bardzo często posiadają swoją własną lawetę, jednak jeśli jesteś właścicielem mniejszego, bądź średniego warsztatu, śmiało zachęcamy do korzystania z wypożyczalni lawet. Z wypożyczalni często korzystają mechanicy pasjonujący się w odnawianiu starych samochodów. Kolejną stałą grupą są dealerzy samochodowi, którzy to często kupują auta powypadkowe, by je wyremontować i sprzedać. Korzystanie z wypożyczalni daję taką wygodę, iż nie musimy dbać o samochód i martwić się o jego stan techniczny. Auto zawsze dostarczane nam jest czyste i w pełni sprawne. Wypożyczać lawetę można też w czasie wzmożonego ruchu w warsztacie, np. mamy już lawetę jednak potrzebna nam jest szybko druga, z powodu nagłego przyrostu klientów.

Młodzi Rajdowcy

Sporty samochodowe stają się coraz popularniejsze i to nie dziwi. Auta przyciągają do siebie wielu nowych głodnych wrażeń kierowców. Młodzi kierowcy często kupują sobie używane samochody z dużym potencjałem modyfikacyjnym, by móc nim poprawiać swoją technikę na torze, a także rozwijać auto w miarę możliwości. Jednak w takich przypadkach należy pamiętać, że im bardziej dostosowujemy auto pod tor, tym mniej przystosowane staję się ono do jazdy po drogach. Należy pamiętać, by auta modyfikowane pod tor przewozić na lawecie. Lawety często dysponują też miejscem na dodatkowe opony i narzędzia, co z pewnością przyda się na torze.

Gdzie wynająć lawetę?

Przy wyborze wypożyczalni zwróć uwagę na opinie klientów, a także jak długo jest ona na rynku. Godną polecenia jest wypożyczalnia samochodów z Rzeszowa Wypozycz-bus, która oferuje wynajem busów, samochodów osobowych i dostawczych, lawet i samochodów specjalistycznych. Wypozycz-bus zyskał zaufanie wielu klientów dzięki profesjonalizmowi obsługi.