Kebab Radom- Lista polecanych kebabów w Radomiu!!

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Radom to tradycyjna szybka kuchnia Tradycyjne tureckie potrawy, czyli kebab już od wielu lat. Spis lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba praktycznie w ciągu całej doby, skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracji.


Oferowane kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach, z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym czy na cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie idealnego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Radomia.

Kebaby w Radomiu- Sprawdź nasz ranking kebab Radom

Sprawdzony ranking kebabów. Grono stałych klientów stale się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie klientów osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restauracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Radomiu.Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Najlepszy kebab w Mieście Stołecznym. Soczyste mięso, intensywne sosy, delikatna bułka oraz chrupiące surówki tworzą idealnego kebaba. Nawet frytki czy inne dodatki stoją na najwyższym poziomie. Jedynym minusem jest czas oczekiwania, który nie wypada najlepiej w porównaniu z resztą stawki. Mimo tego polecam rozsiąść się i cierpliwie czekać na zamówienie, bo warto. Z całego kebabowego serca polecam.

Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści LIMIT 200
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#

Aroma Kebab w mieście Radom - super kebab mieści się pod adresem Juliusza Słowackiego 31 Warszawa


Samira Kebab to wysoko uplasowany kebab w Radomiu, mają pyszne mięso, surówki, sosy. Kebab wart polecenia, szczególnie mięso baranie które jest obłędne.


Można powiedzieć że jest to "kebab z tradycjami", ponieważ są na rynku są od dawnych czasów , co wtedy robiło na nas wrażenie gdy przechodziliśmy pod tą restauracją z egzotyczną wtedy dla mnie kuchnią. I mimo upływu lat wciąż znajdują się w czołówce Radomia.


Wchodząc do restauracji spod szyldu ANADOLU KEBAP faktycznie czuć że jest to restauracja od rdzennego Syryjczyka. Smak kebaba również nie odbiega od poziomu. Kebab rozpływa się w ustach i największą jego wadą jest to, że jest otwarty jedynie do 23. Jeśli jednak wyrobicie się do tej godziny to odwiedźcie tą restaurację.


OSLO Kebab

To jeden z tych kebabów które warto polecić. Jest to mała restauracja którą łatwo przeoczyć podczas zwiedzania miasta, ale smak pozostaje w pamięci. Także jeśli ktoś ma dość typowego kebsa i szuka odmian kebaba to śmiało polecamy.