Popularne wzory sukien ślubnych

Kupić czy wynająć samochód?
1 kwietnia 2020
Zabiegi pielęgnacyjne
6 kwietnia 2020
Kupić czy wynająć samochód?
1 kwietnia 2020
Zabiegi pielęgnacyjne
6 kwietnia 2020

Popularne wzory sukien ślubnych 2020 roku

Jeśli jako przyszła panna młoda śledzisz modę ślubną nie od dziś, przygotowujesz się do tego szczególnego dnia z dużym wyprzedzeniem i nadal szukasz sukni ślubnej, rok 2020 może cię zaskoczyć. Po wielu sezonach triumfowania stylu boho, sielski klimat odchodzi w zapomnienie. Powrót do klasyki nie przeszkadza na poszerzanie wpływów nowoczesnych i oryginalnych kreacji.

Minimalistyczne suknie ślubne

Moda zapoczątkowana przez Meghan Markle. Wiele współczesnych kobiet stawia na swobodną prostotę i nowoczesny szyk, porzucając wizję siebie jako panny młodej księżniczki. Coraz częściej pojawiają się eleganckie suknie w bieli wykonane z gładkich materiałów, subtelnie podkreślające kobiecą sylwetkę. Przy sukni może pojawić się też jakiś dodatek, przykładowo tren albo ozdoba przy rękawach. Jeżeli jednak suknia ta wydaje wam się za skromna, można dopełnić stylizację wyrazistą biżuterią, butami czy dodatkiem do włosów.

Kolorowe suknie ślubne

Kolorowa suknia ślubna już nikogo nie dziwi. Coraz więcej panien młodych rezygnuje ze śnieżnej bieli na rzecz jej złamanych odcieni, a nawet całkiem zrywa z tą barwą. W 2020 dominują dwa kolorystyczne trendy. Pierwsze są beżowe suknie ślubne, kreacje w cielistych odcieniach to jednak nie totalna nowość, ponieważ popularne były one już w 2018 roku. Za to drugi trend może zaskoczyć nawet nowoczesne panny młode. Fioletowe i różowe suknie ślubne mogą okazać się wyzwaniem. O ile pudrowy róż będzie subtelny i nienachlany, o tyle fiolet w odcieniu wrzosa może być niemałą niespodzianką na ślubnym kobiercu.

Wybór sukni ślubnych

Panny młode będą miały bardzo duży i piękny wybór wśród różnych modeli sukien ślubnych. Wachlarz możliwości jest tak duży, że na pewno każda z was znajdzie swoją wymarzoną suknię. Przy tej okazji warto wspomnieć o firmie projektującej i sprzedającej suknie ślubne. Salon sukien ślubnych ”Diana” w Rzeszowie jest rodzinną firmą z tradycjami, będącą liderem nieprzerwanie od 35 lat. Oferują oni kompleksową obsługę w zakresie mody ślubnej.