Kebab Toruń - Spis polecanych kebabów w Toruniu

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Toruń to klasyczna turecka kuchnia oferująca tureckie dania w tym kebab. Wykaz lokali z całego miasta. Istnieje opcja zamawiania kebaba przez cały dzień przez 7 dni w tygodniu. Więcej informacji uzyskasz od nas telefonicznie, bądź przechodząc do strony danej restauracji.

Kebaby przez nas oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach do wyboru; z mięsem z kurczaka, z baraniny, wołowym na grubym bądź cienkim cieście, z sosem łagodnym lub ostrym. U nas każdy znajdzie swojego ulubionego kebaba. Nasze restauracje na dobre zagościły na mapie gastronomicznej Torunia.

Kebaby w Toruniu - Sprawdź nasz ranking kebabów

Wypróbowany przez nas ranking miejsc z kebabami. Grono naszych klientów, stale się powiększa, dołącz do zadowolonych osób naszych wyróżnionych restauracji. Zadowolenie i satysfakcja klientów otrzymywana jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakości składników stosowanych do przygotowywania naszych dań , jak i sprawnej obsługi podczas zamówień. Duże porcje, wysokiej jakości składniki, niemały wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic- to kryteria cechujące nasze wyróżnione restauracje, posmakuj w pysznym kebabie w Toruniu.


 

Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

plus logo
Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
t-mobile logo
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
orange logo
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści LIMIT 200
play logo
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#


King Kebab w smaku to wysoko ulokowany kebab w Toruniu. Świetna opcja skomponowania swojego kebaba, świeże pyszne surówki, które aż czuć, że są robione na miejscu. Do tego cena bardzo niska jak za taką wielkość i jakość. Troszkę długi czas oczekiwania ale na dobre jedzenie warto poczekać.


Miejsce idealne dla osób, które chcą dobrze i szybko zjeść w Toruniu. Ogromne 5+ za smak i porcje! Lokal oferuje 3 rodzaje mięsa : wołowe, mieszane , z kurczaka. Każdy smakosz kebaba powinien tu zajrzeć. Nowo odrestaurowany lokal przyciąga wzrokiem i smakiem.


Jeden z kebabów które warto polecić.. Ilość mięsa i surówek niesamowicie wielka i odpowiednio zbilansowana.Świeże składniki, sosy, lokal czysty,schludny. Miła obsługa. Smak kebaba nie odbiega od poziomu. Nie będziecie zawiedzeni.


Jeden z lepszych kebabów w Toruniu które warto odwiedzić. Mięso świeże, surówki i sos także. Sprawnie, świeżo, smacznie a do tego super sympatyczna obsługa. Wszystko zawsze zgodne z zamówieniem, uczciwe porcje Miejsce fajnie urządzone i jest naprawdę czysto :)Polecam to miejsce


Będąc w Toruniu postanowiłam zajść do Jasmin Kebab. Jest to niewielki lokal z kilkoma stolikami gdzie można zjeść na spokojnie na miejscu. Personel robi super tortille nie oszczędzając na mięsie. Sosy robią na miejscu i są pyszne. Zupełnie inne wydanie kebaba dla poszukujących nowych smaków. Wszytko świeże, szybko podane.