Kebab Sochaczew - Lista polecanych kebabów w Sochaczewie !!

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Sochaczew to tradycyjna szybka kuchnia Tradycyjne tureckie potrawy, czyli kebab już od wielu lat. Spis lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba praktycznie w ciągu całej doby, skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracji.


Oferowane kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach, z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym czy na cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie idealnego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Sochaczewa.

Kebaby w Sochaczewie - Sprawdź nasz ranking kebab Sochaczew

Sprawdzony ranking kebabów. Grono stałych klientów stale się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie klientów osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restauracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Sochaczewie .Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

plus logo
Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
t-mobile logo
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
orange logo
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści
LIMIT 200
play logo
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#


SUŁTAN Kebab w mieście Sochaczew - super kebab mieści się pod adresem Stefana Żeromskiego 13, 96-500 Sochaczew


Kebab King Sochaczew to wysoko uplasowany kebab w Sochaczewie, mają swoją restaurację Henryka Sienkiewicza 8-10, 96-500 Sochaczew. Kebab wart polecenia, szczególnie mięso baranie które jest obłędne.


Street Food jest to kebab w tzw. food trucku. Za pierwszym razem jak jadłem to cały kebab był bardzo w porządku. Niestety za drugim już mi tak nie smakował, ale dam mu jeszcze kolejną szansę..


Wchodząc do restauracji spod szyldu Najlepszy Kebab w Mieście faktycznie czuć że jest to restauracja od rdzennego Polaka. Smak kebaba również nie odbiega od poziomu. Kebab rozpływa się w ustach i największą jego wadą jest to, że jest otwarty jedynie do 22. Jeśli jednak wyrobicie się do tej godziny to odwiedźcie tą restauracje


Kebap Almadina

Kebap Almadina to jeden z tych kebabów które warto polecić. Jest to mała budka którą łatwo przeoczyć podczas zwiedzania miasta, ale smak pozostaje w pamięci. Budka ta znajduje się niedaleko , także jeśli ktoś ma dość typowego mięsa i szuka odmian kebaba to śmiało polecamy.


Pasha Kebab

Będąc w Sochaczewie postanowiłem sprawdzić kebaba którego polecił mi znajomy mieszkający w okolicy. I faktycznie, jest co polecać. Mimo że mięso nie wydaje się być najlepszym w mieście, tak jednak robione na miejscu sosy i pyszne surówki to powód dla którego przez pewien czas ustalałem swoje trasy tak, aby przechodzić przez tą restaurację jak najczęściej