Porady prawne w Rzeszowie?

Naprawa laptopów Rzeszów – jaki serwis wybrać?
25 maja 2017
Usługi księgowe w: Rzeszów
21 czerwca 2017
Naprawa laptopów Rzeszów – jaki serwis wybrać?
25 maja 2017
Usługi księgowe w: Rzeszów
21 czerwca 2017

Rzeszowska Kancelaria Grębowski to prężnie rozwijający się zespół, który opiera się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie stosowania prawa na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym korporacji, jak również indywidualnych klientów. Kancelaria prawna w Rzeszowie w swoich szeregach posiada fachowców: adwokatów, radców prawnych, prawników i doradców podatkowych. KPGA przywiązuje dużą wagę do stałego kontaktu z klientem oraz do pełnej dyspozycyjności przy wykonywaniu wszelkich usług prawnych.

Rzeszowscy prawnicy  i radcowie specjalizują  się w wielu gałęziach prawa, a  wszystko to dzięki wiedzy zdobytej w codziennej pracy z Klientami, podczas projektów, procesów sądowych, a także w trakcie negocjacji i rozmów biznesowych. Jeśli potrzebujesz pomocy z zakresu prawa cywilnego, budowlanego, handlowego, podatkowego to śmiało możesz zgłosić się do pracowników Kancelarii Grębowski. Uzyskasz fachowe doradztwo w zakresie prawa cywilnego — w sądowym dochodzeniu roszczeń, w zakresie obrotu nieruchomościami. Z zakresu prawa handlowego możesz liczyć na kompleksową obsługę prawną w obszarze bieżącej działalności podmiotów gospodarczych, pomoc w negocjowaniu i przygotowaniu projektów umów, porozumień czy listów intencyjnych.

Prawnicy Kancelarii zajmują się doradztwem prawnym oraz reprezentowaniem Klientów w toku prowadzonych postępowań sądowych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych, w sprawach rozwodowych, o separację czy unieważnienie małżeństwa, czy o podziale majątku wspólnego. Całą ofertę prawną znajdziesz na stronie WWW.radcowie.org.pl.

Rzeszowska kancelaria jako jedna z nielicznych podejmuje się prowadzenia skomplikowanych spraw dotyczących ubezpieczeń społecznychprawa sportowego, jak i prawa lotniczego – w końcu Rzeszów to dolina lotnicza. Doradcy prawni i prawnicy z Kancelarii Grębowski duży nacisk kładą na stały i dobry kontakt z Klientami, ponieważ pozytywnie wpływa to na skuteczność realizacji spraw prawnych, którymi zajmują się na co dzień.

Już dziś umów się na spotkanie!