Kebab Rzeszów to kadra wykwalifikowanych pracowników w branży gastronomicznej.  Przygotowujemy potrawy z pasją i zaangażowaniem - Najlepszego kebaba w mieście zjesz u Nas. Restauracje zlokalizowane są w ścisłym centrum miasta, w okolicach Rynku. Dokonujemy dowozów zamówień na terenie Rzeszowa i okolic, wystarczy zadzwonić i dopytać.

Kebab_mięso

Najwyższa jakość mięs w Naszych kebabach

Tradycyjne danie kuchni tureckiej – kebab, w ciągu kliku ostatnich lat podbija całą Polskę. Praktycznie w każdym mieście można znaleźć budki i restauracje serwujące kawałki pieczonego mięsa z baraniny, cielęciny lub kurczaka, podawanych z dodatkami w bułce lub na cieście. Rzeszów także jest miastem, gdzie kebab, chociaż już w niektórych wariantach odbiega od tradycyjnego pierwowzoru, świętuje rekordy popularności. W kababie podstawą jest oczywiście mięso, czy to baranina, jagnięcina, czy mięso drobiowe. Do produkcji naszych kebapów (oryginalna turecka nazwa tej potrawy) używane są wyłącznie wyselekcjonowane polskie mięsa najwyższej jakości od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki temu jest zawsze świeże, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych potraw.

Kebab_podanie

Przyrządzanie kebabów

Każde mięso należy odpowiednio przygotować w celu późniejszego serwowania w gotowych daniach. Mięso jest odpowiednio przyprawiane i marynowane według ścisłej tradycyjnej receptury w celu nabrania wyjątkowego smaku i aromatu. Odpowiednio wyselekcjonowana mieszanka mięs i przypraw dostarcza wyraźnych doznań kulinarnych, której nie są w stanie się oprzeć nawet najbardziej wybredni smakosze tego typu potraw. Przygotowane kule kebabowe są pieczone na pionowym rożnie, co charakterystyczne jest dla tureckiego kebaba. Powoduje to, że mięso nabiera odpowiedniej miękkości oraz jest wyraziste w smaku. Mięso kebaba z drobiu jest delikatne i bardzo soczyste, natomiast z baraniny jest bardziej wyraziste, co w połączeniu z mięsem cielęcym staje się niezwykle aromatyczne.

Kebab_dodatki

Gotowy kebab to nie tylko mięso

Gotowe danie w postaci kebaba to oprócz mięsa także specjalnie dobranych dodatków i przypraw. Zawsze świeże warzywa, specjalnie wyselekcjonowane przyprawy oraz nieodzowne sosy czynią z kebaba potrawę, za którą tak wiele osób ją uwielbia. Smak oraz aromat stosowanych sosów opiera się na recepturze mieszanki przypraw z dalekiego wschodu. Dużą rolę w procesie przygotowywania naszych kebabów mają opinie klientów. Dążymy do tego, aby serwowane potrawy, były nie tylko smaczne, ale i zapewniały dużą porcję składników odżywczych i witamin.

Kebab_rożen

Klient jest dla nas najważniejszy

Szanujemy naszych klientów i ich opinie na nasz temat, dlatego staramy się aby każdy znalazł dla siebie odpowiednią kompozycję mięs, warzyw, dodatków oraz sosów. Dbamy o najwyższy standard usług, dlatego istotne są dla nas uwagi klientów. Pozwala to na podnoszenie jakości świadczonych usług. U nas znajdziesz najlepszego kebaba, bo wiemy jak go odpowiednio przyrządzić. Kebaby podajemy w bułce oraz w cieście, na ostro, na słodko i z mieszanym sosem, zawsze szybko, tanio i pysznie. W Nas zawsze zjesz smacznie i zdrowo.