Kebab Lutowiska - Lista polecanych kebabów w Lutowiskach

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Lutowiska to tradycyjna szybka kuchnia Tradycyjne tureckie potrawy, czyli kebab już od wielu lat. Spis lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba praktycznie w ciągu całej doby, skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracjiDostawa.


Oferowane kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach, z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym czy na cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie idealnego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Lutowisk.

Kebaby w Lutowiskach - Sprawdź nasz Ranking kebabów

Sprawdzony ranking kebabów. Grono stałych klientów stale się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie klientów osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restauracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Lutowiskach.Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

plus logo
Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200

t-mobile logo
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
orange logo
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści
LIMIT 200
play logo
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#


Dara Kebab, przez wielu uważany za najlepszy kebab w Rzeszowie z lokalami przy ul. Grunwaldzkiej 24, Rynek 18 oraz Matejki 16. Soczyste mięso, pyszne surówki i smakowite sosy. Prowadzona przez prawdziwych Syryjczyków. Polecam..Kebab Davis, jeden z pierwszych kebabów otwartych w Rzeszowie z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 20. Bardzo dobre kebaby. Dla oszczędnych w ofercie sycący kebab w cieście za 5zł. Zrobiony idealnie. Zapraszamy.


Kebab Mevlana swoją siedzibę ma w Rzeszowie przy nowo wyremontowanej ul. 3 Maja 5 Sos wyjątkowo ostry, co jest zaletą dla prawdziwych kebabożerców. W ofercie bardzo duży kebab dla dzików. Polecamy..Kebab Piri Piri, uciesz podniebienie w kebabie przy ul. Jagiellońskiej 14 w Rzeszowie. Mięsa z prawdziwego barana. Bardzo duże rozmiary kebabów w tortilli. ZapraszamyKarpat Kebab, kebab mieszczący się w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej (dwa lokale) oraz w Rynku. Różnorodny wybór menu, polecam wersję kebab w picie z mięsem, surówką, serem i frytkami.Przechodząc alejkami w Millenium Hall grzech nie zajrzeć do Sevi Kebaba, w którym oferują pyszne kebaby z kurczakiem oraz baraniną wysokiej jakości. Zapraszamy.Grand Kebab, sieć restauracji z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 44 w Galerii Rzeszów. Warto zajrzeć po dniu na kupowaniu ciuchów w tej galeriiPo każdej imprezie w Kuli oraz zwiedzając Galerię Nowy Świat smakuje w przepysznym Wilu Kebabie, bardzo dobre surówki, rodzaje mięsa oraz sosy. Zachęcamy do spróbowania tych kebabów..Dersim Kebab, bar szybkiej obsługi w Rzeszowie przy ul. Gałęzowskiego 5. Posiadają bardzo dobry sos ostry i przepyszne mięsa. Surówki też niczego Sobie. Często robią konkursy na Fb, w których można wygrać kebaba i skosztować wygodnie z rodziną, nawet bez wychodzenia z domu.Turkus Kebab, bar z kebabem, na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie przy ul. Leskiej 2.Völcan Kebab, południowa cześć miasta, osiedle Zimowit w Rzeszowie przy ul. Goździkowej 11.Listę kebabów w Rzeszowie zamyka restauracja Zatar, kebab, kuchnia bliskowschodnia przy al. Rejtana 9 w Rzeszowie.