Kebab Łuków - Wykaz polecanych kebabów w Łukowie

Sprawdź rekomendowane przez nas restauracje. Kebab Łuków to klasyczna szybka kuchnia oferująca tradycyjne tureckie dania czyli kebab. Lista lokali z całego miasta. Istnieje opcja zamawiania kebaba całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Więcej informacji uzyskasz od nas telefonicznie, bądź przechodząc do zakładki danej restauracji.

Kebaby przez nas oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w wielu wersjach do wyboru; z mięsem z kurczaka, z baraniny na grubym bądź cienkim cieście, z sosem łagodnym lub ostrym. U nas każdy znajdzie swojego ulubionego kebaba. Nasze restauracje na dobre zagościły na mapie gastronomicznej Łukowia.

Kebaby w Łukowie- Sprawdź nasz Ranking kebabów

Wypróbowany przez nas ranking kebabów. Grupa naszych stałych klientów, stale się powiększa, dołącz do kręgów zadowolonych osób naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i radość klientów otrzymywana jest dzięki zachęcającym cenom, wysokiej jakości składników stosowanych do przygotowywania naszych dań , jak i sprawnej obsługi podczas zamówień. Duże porcje. Wysokiej jakości składniki, duży wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic- to kryteria cechujące nasze wyróżnione restauracje, posmakuj w pysznym kebabie w Łukowie.Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

plus logo
Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
t-mobile logo
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
orange logo
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści LIMIT 200
play logo
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#


Kebab Skarpa to wysoko ulokowany kebab w Lublinie. Posiadają w swojej ofercie kebaby z kurczaka, baraniny, doskonałe surówki z świeżych warzyw. Dbają także o dobry wygląd przyrządzanych dań.


Jest to miejsce, które plasuje się w czołówce kebabów w Lublinie. Posiadają oni w swojej ofercie bardzo szeroki wybór potraw. Kebab mięso; kurczak, wołowina, mieszane, dodatki do dań, kanapki w wielu wersjach do wyboru, boxy aż po dania wegetariańskie. Jest to miejsce idealne dla miłośników dobrego i smacznego jedzenia.


Wchodząc do restauracji Orient Kebab czuć w niej zapach dobrego jedzenia. Smak kebaba nie odbiega od poziomu. Kebab smakuje wybornie, ogromnym minusem jest krótki czas otwarcia, jedynie do 20:00. Jeśli zdążycie do tej godziny polecam serdecznie odwiedzić to miejsce. Nie będziecie zawiedzeni.


To jeden z kebabów w Lublinie, które warto odwiedzić. Budynek gdzie się znajduje , jest niewielki łatwo go przeoczyć. Jednak smak zostaje w pamięci. Dużym plusem tego miejsca jest mięso opalane drewnem. Jeśli szukasz odmiany, zasmakowania czegoś innego. Zapraszam do Kebabu Dubaj.


Będąc na Orkana w Lublinie postanowiłam sprawdzić kebab Fast kebab & grill. Wstąpiłam tam z polecenia znajomego. Jest to lokal typu fast food, którego specjalnością jest kebab zawinięty w chrupiącą pitę i tortillę arabską. To czyni to miejsce wyjątkowym.


Restauracja Imperial kebab oferuje w swojej ofercie kebab, dania, makarony, sałatki i zupy. Kebaby serwowane w restauracji są smaczne, niedrogie, dość szybki czas realizacji zamówień. W wyjątkowych przypadkach czas oczekiwania, może się wydłużyć, jednak smak kebaba to rekompensuje.


Następny wart odwiedzenia kebab w Lublinie. Można kupić w nim naprawdę smaczne dania. Porcję są duże, mięso dobrze przyprawione, miła obsługa. Smacznie i szybko podane jedzenie.


Duży wybór kebabów, jedzenie smaczne, ceny nie są zbyt wygórowane. Spore menu, świeże warzywa oraz smaczne mięso.


Naszą listę najlepszych kebabów w Lublinie zamyka Habiby. Znajdujący się na Śródmieściu kebab. Pomimo dobrego smaku, nie zachwyca czasem oczekiwania na dostarczenie potraw.