Kebab Lubaczów - Lista polecanych kebabów w Lubaczowie

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Lubaczów to szybka kuchnia tradycyjne tureckie potrawy, w tym kebab Wykaz lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba w ciągu całej doby, skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracji.


Oferowane przez nas kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach, z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym czy na cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie idealnego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Lubaczowa.

Kebaby w Lubaczowie - Sprawdź nasz Ranking kebabów

Sprawdzony przez nas ranking kebabów. Liczba stałych klientów ciągle się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restauracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Lubaczowie.Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści
LIMIT 200
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#

Kebaby przygotowywane smakują świetnie jak prawdziwie turecki kebab, Dobra jakość mięsa, smaczna bułka, sosy. Ceny przyzwoite, a obsługa w porządku. Zawsze miła i uśmiechnięta. Kebaby przygotowywane ze świeżych składników. Polecam serdecznie.Znajduje się na ulicy Unii Lubelskiej w Lubaczowie. Do kebaba dodawane są duże ilości mięsa, dodatków. Warzywa są świeże, sosy idealnie doprawione. W lokalu czysto i przyjemnie. Bardzo miła obsługa.


Oferują oni w swoim menu oprócz pizzy także kebaby. Bardzo dobrze dobrane składniki, zróżnicowane smakowo. W środku kącik zabaw dla dzieci oraz napój dodawany do każdego zamówienia. Dzięki kominkowi panuje tutaj rodzinna atmosfera. Miła obsługa.+48 726 022 044

Kebab Piri Piri, uciesz podniebienie w kebabie przy ul. Jagiellońskiej 14 w Rzeszowie.Karpat Kebab, kebab mieszczący się w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej 4 (market OBI).Sevi Kebab ulokowany w Rzeszowie przy al. Kopisto 1 (galeria Millenium Hall).Grand Kebab, sieć restauracji z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 44 (C.H. Rzeszów).Wilu Kebab usytułowany jest przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie (C.H. Nowy Świat).Dersim Kebab, bar szybkiej obsługi w Rzeszowie przy ul. Gałęzowskiego 5.Turkus Kebab, bar z kebabem, na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie przy ul. Leskiej 2.Völcan Kebab, południowa cześć miasta, osiedle Zimowit w Rzeszowie przy ul. Goździkowej 11.Restauracja Zatar, kebab, kuchnia bliskowschodnia przy al. Rejtana 9 w Rzeszowie.