Kebab Dobrzyca - Spis polecanych kebabów w Dobrzycy

Sprawdź rekomendowane przez nas restauracje. Kebab Dobrzyca to klasyczna szybka kuchnia oferująca tradycyjne tureckie dania czyli kebab. Lista lokali z całego miasta. Istnieje opcja zamawiania kebaba całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Więcej informacji uzyskasz od nas telefonicznie, bądź przechodząc do zakładki danej restauracji.

Kebaby przez nas oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach oraz w wielu wersjach do wyboru; z mięsem z kurczaka, z baraniny na grubym bądź cienkim cieście, z sosem łagodnym lub ostrym. U nas każdy znajdzie swojego ulubionego kebaba. Nasze restauracje na dobre zagościły na mapie gastronomicznej Dobrzycy.

Kebaby w Dobrzycy - Sprawdź nasz ranking kebabów

Wypróbowany przez nas ranking kebabów. Grono naszych stałych klientów, stale się powiększa, dołącz do kręgów zadowolonych osób naszych restauracji. Satysfakcja i radość klientów otrzymywana jest dzięki zachęcającym cenom, wysokiej jakości składników stosowanych do przygotowywania naszych dań , jak i sprawnej obsługi podczas zamówień. Duże porcje. Wysokiej jakości składniki, duży wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic- to kryteria cechujące nasze wyróżnione restauracje, posmakuj w pysznym kebabie w Dobrzycy.


Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033

 

Nie możesz się do Nas dodzwonić? Połączenie zostało przerwane? Odblokuj je

plus logo
Wyślij SMSa na numer: 2601
o treści ZABLOKUJ 200
t-mobile logo
Wyślij SMSa na numer: 80450
SMS 1: W POL KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200
orange logo
Wyślij SMSa na numer: 80603
o treści LIMIT 200
play logo
Zadzwoń
wpisując kod: *111*96*2#


Kolejnym punktem na naszej liście, jest Vahan Kebab. Ogromną zaletą tego miejsca jest bardzo dobra lokalizacja. Jedzenie jest smacznie przyrządzone. Szeroki wybór posiłków dla wegetarian.Latem lokal w swojej ofercie oferuje lody i zimny arjan, czyli napój wytwarzany z jogurtu i wody. Duży plus za dla kącik zabaw dla dzieci podczas oczekiwania na posiłek.


Miejsce idealne dla osób, które chcą dobrze i szybko zjeść. Dostaniemy tam ogromne porcję, idealne dla łasuchów i miłośników dobrego jedzenia. Szybki czas oczekiwania na posiłek. Lokal mieści się na pętli Gorczyn w Poznaniu, dobry dojazd. W środku lokal niezbyt duży, jednak wynagradza to jedzeniem. Dania bardzo dobre, ceny bardzo przestępne.


Jeden z kebabów, które warto polecić. Posiada on kilka lokalizacji na terenie Poznania. Będąc, w Poznaniu, warto zajść do Zahir Kebab. Dostaniemy tam, prawdziwy syryjski kebab do wyboru mamy trzy rodzaje mięsa duże i syte porcje. Wysoki poziom, komunikatywna i sprawna obsługa. Wszystkim, którzy mają ochotę na coś smacznego z szybkim czasem realizacji, polecam powyższe miejsce. Kebabowy majstersztyk.


Będąc, w centrum Poznania, postanowiłam zajść do Kebab Al.-Alim W lokalu do wyboru mamy kilka wariantów smakowych jedzenia. Miejsce to charakteryzuje mocna indyjska kuchnia. Klimat panujący w środku tworzą kolory i płynąca w tle muzyka. Możliwość zakupu tradycyjnych indyjskich przypraw. Dla stałych klientów jest 10% zniżki


Marhaba Grill w Łodzi,zaskakuje przyrządzanym tam jedzeniem. W ofercie Marhaba Grill znajdziemy mnóstwo dań. Do wyboru oprócz kurczaka, wołowiny mamy również baraninę. Mięso w daniach nie żałują, dobrze przypieczona bułka, wyśmienite i zrównoważone smakowo sosy, do tego ogromny wybór dodatków. Plus za długie godziny otwarcia lokalu. Bardzo polecam.


Berlin Doner Kebab posiada siedem lokalizacji w samym Poznaniu. Jedzenie serwowane w lokalu robione jest w obecności klienta. Klient ma możliwość skomponowania samodzielnego dania. W ofercie jest wiele mięs,l dodatków i sosów do wyboru. Mimo różnych opinii dotyczących jedzenia oceniam je na wysokim poziomie. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. W pełni polecam ten lokal.


Miejsce w Poznaniu gdzie oprócz kebabu zjemy inne tradycyjne dania. Załoga tam pracująca jest bardzo miła, uczynna i z dużym poczuciem humoru. Dostaniemy tutaj kebab ze świeżymi warzywami, dobrze przyprawione mięso, składniki odpowiednio zbilansowane bardzo duży wybór sosów własnoręcznie robionych. Sosy do kebabów dostępne w wielu smakach. Bez wątpienia jest to jeden z lepszych kebabów w Poznaniu. Oby tak dalej!


Restauracja Nehar kebab znajduje się w centrum Poznania. Obok restauracji umiejscowione są miejsca parkingowe, w sezonie letnim przed lokalem do dyspozycji gości jest ogródek. Nehar kebab to miejsce z przyjazną rodzinną atmosferą. Potrawy podawane tutaj dobre jakościowo. Dobrze dobrane kompozycje mięsa i surówki, tortilla smacznie zrobiona lekko chrupiąca.


Naszą listę z kebabami w Poznaniu zamyka Doner Kebab. Lokal oceniam nisko. Wystrój lokalu jest słaby, wysoka temperatura panująca w środku, mała ilość stolików znajdująca się w środku. Miejsce to nie zachęca to dłuższego przebywania w nim. Kebab przygotowany przez personel jest przeciętnej jakości, dodatkowo długi czas oczekiwania na zamówienie.