Kebab Bytom Odrzański - Lista polecanych kebabów w Bytomiu Odrzański

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Bytom Odrzański to tradycyjna szybka kuchnia Tradycyjne tureckie potrawy, czyli kebab już od wielu lat. Spis lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba praktycznie w ciągu całej doby, skontaktuj się telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracji.


Oferowane kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach, z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym czy na cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie idealnego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Bytomia Odrzańskiego.

Kebaby w Bytomiu Odrzańskim- Sprawdź nasz Ranking kebabów

Sprawdzony ranking kebabów. Grono stałych klientów stale się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie klientów osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restauracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Bytomiu Odrzańskim.1 - DARA KEBAB

Zadzwoń i zamów

+48 703 803 033


Dara Kebab, przez wielu uważany za najlepszy kebab w Rzeszowie z lokalami przy ul. Grunwaldzkiej 24, Rynek 18 oraz Matejki 16.Kebab Davis, jeden z pierwszych kebabów otwartych w Rzeszowie z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 20.


Kebab Mevlana swoją siedzibę ma w Rzeszowie przy nowo wyremontowanej ul. 3 Maja 5.Kebab Piri Piri, uciesz podniebienie w kebabie przy ul. Jagiellońskiej 14 w Rzeszowie.Karpat Kebab, kebab mieszczący się w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej 4 (market OBI).Sevi Kebab ulokowany w Rzeszowie przy al. Kopisto 1 (galeria Millenium Hall).Grand Kebab, sieć restauracji z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 44 (C.H. Rzeszów).Wilu Kebab usytułowany jest przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie (C.H. Nowy Świat).Dersim Kebab, bar szybkiej obsługi w Rzeszowie przy ul. Gałęzowskiego 5.Turkus Kebab, bar z kebabem, na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie przy ul. Leskiej 2.Völcan Kebab, południowa cześć miasta, osiedle Zimowit w Rzeszowie przy ul. Goździkowej 11.Restauracja Zatar, kebab, kuchnia bliskowschodnia przy al. Rejtana 9 w Rzeszowie.