Kebab Bogatynia - Lista polecanych kebabów w Bogatyni

Sprawdź polecane przez nas restauracje. Kebab Bogatynia to tradycyjna kuchnia turecka w tym kebab . Spis lokali z całego miasta. Istnieje możliwość zamówienia kebaba w ciągu całej doby przez 7 dni w tygodniu, skontaktuj się z nami telefonicznie w celu uzyskania szczegółowych informacji bądź przejdź do zakładki konkretnej restauracji.

Oferowane kebaby są w atrakcyjnych cenach oraz w wielu wariantach do wyboru z mięsem z kurczaka, z baraniny, na grubym lub cienkim cieście, z sosem łagodnym, albo ostrym — u nas każdy znajdzie swojego kebaba. Nasze restauracje już na dobre wpisały się na mapę gastronomiczną Bogatyni.

Kebaby w Bogatyni- Sprawdź nasz Ranking kebabów

Sprawdzony ranking kebabów. Grono stałych klientów stale się powiększa, dołącz do grupy zadowolonych smakoszy naszych wyróżnionych restauracji. Satysfakcja i zadowolenie klientów osiągane jest dzięki atrakcyjnym cenom, wysokiej jakość składników używanych do przyrządzania potraw, jak i profesjonalnej obsługi podczas realizowania zamówień.


Solidne porcje, wysokiej jakości składniki, szeroki wybór potraw oraz dowóz na terenie miasta i okolic — to wyznaczniki cechujące nasze wyróżnione restuaracje, zasmakuj w pysznym kebabie w Berehah Górnych.TOP 1 - DARA KEBAB

Zadzwoń i zamów

17 853 87 97


Dara Kebab, przez wielu uważany za najlepszy kebab w Rzeszowie z lokalami przy ul. Grunwaldzkiej 24, Rynek 18 oraz Matejki 16.Kebab Davis, jeden z pierwszych kebabów otwartych w Rzeszowie z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 20.


Kebab Mevlana swoją siedzibę ma w Rzeszowie przy nowo wyremontowanej ul. 3 Maja 5.Kebab Piri Piri, uciesz podniebienie w kebabie przy ul. Jagiellońskiej 14 w Rzeszowie.Karpat Kebab, kebab mieszczący się w Rzeszowie przy ul. Podkarpackiej 4 (market OBI).Sevi Kebab ulokowany w Rzeszowie przy al. Kopisto 1 (galeria Millenium Hall).Grand Kebab, sieć restauracji z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Piłsudskiego 44 (C.H. Rzeszów).Wilu Kebab usytułowany jest przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie (C.H. Nowy Świat).Dersim Kebab, bar szybkiej obsługi w Rzeszowie przy ul. Gałęzowskiego 5.Turkus Kebab, bar z kebabem, na osiedlu Przybyszówka w Rzeszowie przy ul. Leskiej 2.Völcan Kebab, południowa cześć miasta, osiedle Zimowit w Rzeszowie przy ul. Goździkowej 11.Restauracja Zatar, kebab, kuchnia bliskowschodnia przy al. Rejtana 9 w Rzeszowie.